دقیقا هفت مرحله تبدیل علایقتان به پول چشمگیر را یاد بگیرید

اطلاعات شما نزد ما 100% محفوظ است

mission

Karstarter.ir چیست ؟

آموزشهای مستمر مورد نیاز راه اندازی کسب و کار اپیدمی دیجیتالی را بدست آورید

در 13 سال تجربه کسب در آمد آنلاین او یک تجربه خیلی مهم یاد گرفته :

به منظور راه اندازی کسب و کار اپیدمی دیجیتال به اطلاعات و آموزش هایی نیاز دارید تا بتوانید علایق خود را دنبال کنید

به راستی ( به عقیده ما ) هیچ روشی بهتر و سریعتر از کسب و کار اپیدمی دیجیتالی نمی تواند برای شما پولساز باشد.

هنگامی که به سمت اپیدمی دیجیتال گام بر می دارید، میدانیم که به اطلاعات و آموزش هایی نیاز دارید تا بتوانید علایق خود را دنبال کنید.

اگر به اطراف خود نگاه کنید متوجه می شوید که هیچ گونه برنامه آموزشی مستمری برای فراگیران دیجیتالی و کسب و کار اپیدمی دیجیتالی وجود ندارد.

به کاراستارتر خوش آمدید

کاراستارتر جامعه ای از فراگیران دیجیتال می باشد که بهترین اطلاعات روز را درباره تولید محصول و بازاریابی اینترنتی ردو بدل می کنند.

شما به عنوان عضو جامعه کاراستارتر جدیدترین آموزش ها را درباره مهمترین موضوعات فراگیران دیجیتال به صورت ماهیانه به دست خواهید آورد.

در این صورت شما بهترین مطالب را درباره روند اپیدمی دیجیتالی کسب خواهید کرد. همچنین به بهترین مربیان آموزش دیده کاراستارتر دسترسی دارید که شامل تعدادی از موفق ترین فراگیران دیجیتالی سراسر دنیا می شوند.

عضویت در کاراستارتر شامل :

  • کاتالوگ پیشرفت در دوره ها

  • دسترسی نامحدود

  • karstarter در حال رشد

  • سطوح مبتدی به حرفه ایی

تعدادی از مربیان کاراستارتر ... ما برای کمک اینجا هستیم

پاسخ سئوالات خود را از مدیر عامل کاراستارتر یعنی امیر رضا دهقان بخواهید.

برای این کار فقط این فایل ویدیویی را تماشا کنید تا چگونگی ثبت پرسش خود را یاد بگیرید و سپس گزینه زیر را کلیک کنید و همه موارد فرم ارائه شده را پر کنید.نام و نام خانوادگی *
ایمیل *
آدرس سوال (url) *
لطفا در این قسمت آدرس اینترنتی ، ویدیوی سوال خود را درج کنید با هشتک #ازمستربپرس آن را نشانه گذاری کرده و مطمئن شوید که تنظیمات این صفحه بر روی حالت شخصی نباشد .
آدرس لینک شبکه اجتماعی
اینستاگرام
تلگرام
آپارات
اگر می خواهید هنگامی که امیر رضا دهقان پاسخ داد شما را تگ کند، لطفاً آدرس اینترنتی ویدئو خود را بدست آورید. در هر تعداد شبکه اجتماعی که آدرس بدهید به همان تعداد برایتان تگ پاسخ فرستاده خواهد شد.

آنچه مردم می گویند

کامران حسینی

امیر رضا دهقان سیستمی را آموزش می دهد که به شما اجازه می دهد در حالی که دنیا را تغییر می دهید به همه رویاهایتان جامه عمل بپوشانید .

کامران حسینی

طاهریان

دوره های امیر دهقان کامل ترین مدل برای آموزش چگونگی تبدیل علایق به یک کسب و کار می باشد که می تواند زندگی شما را تغییر دهد

طاهریان

سوگل هومن نژاد

من سالها برای انجام کاری به صورت آنلاین گیج شده بودم کارکردن با دهقان نه تنها به من کمک کرد تا برترس هایم غلبه کنم بلکه یک محصول به همراه یک دوره به من داد تا با افتخار در اینجا بایستم و بگویم که می تواند زندگی شما را متحول کند. دهقان و همکاران او مرا به جایی رساندند که هیچ وقت فکر نمی کردم امکان پذیر باشد. با تشکر

سوگل هومن نژاد

کیمیا درخشانی

من گالری جواهرات داشتم و به سختی کار می کردم و پول اندکی به دست می آوردم و واقعاً خسته شده بودم. برای یکی از دوره های دهقان ثبت نام کردم و فقط در مدت 10 ماه 200 میلیون تومان بدست آوردم . فکر میکنم به عنوان یک کسب و کار جدید این روش بسیار باشکوه است. از گالری جواهرات مدت ده سال طول کشید تا به این مبلغ از درآمد برسم. پتانسیل این روش در ذهن نمی گنجد.

کیمیا درخشانی

به کاراستارتر کمک کنید تا دنیا را تغییر دهد!

با کاراستارتر همراه باشید.